Navigation Menu

Milujete svého plyšového mazlíčka a je vám líto, že nemůže jet na dovolenou s vámi? To už nemusí být problém, vaši plyšovou hračku můžete vyslat na dovolenou také. A to dokonce na jeho vlastní. Přesně toto nabízí pražská cestovní kancelář Toy traveling s.r.o. Tak neváhejte a vašemu plyšákovi zajistěte co nejlepší dovolenou.

Sponzorované odkazy:


Cestovní kancelář Toy traveling vznikla v Praze. Ze jejím vznikem stojí Marek Hlávka, který pro svou práci získal spoluinvestory Danu Bérovou a známého Tomio Okamuru. Do celého projektu se zapojil také Radek Sakáč. Pokud tedy máte doma svou oblíbenou plyšovou hračkou a chcete ji zajistit, aby si i ona užila svou dovolenou, tito lidé vám to zajistí.

Toy traveling v současnosti zajišťuje plyšákům z celého světa dovolenou v Praze. A tak se plyšové hračky mohou kochat Pražským hradem, Karlovým mostem, Staroměstským náměstím či dalšími pražskými skvosty. V nejbližší době se plánuje rozšíření do Bratislavy, Budapeště, Mnichova a do Berlína.

Podle odhadů je na světě více než 1,2 miliardy plyšových mazlíčků. Pomocí stránky www.sendyourdarling.com jim najdete ideální místo dovolené, kam ho pošlete. Toy travelling ve městě vašeho miláčka nafotí na těch nejzajímavějších místech, při odpoledním pikniku, takže také musíte vyplnit, co váš miláček může jíst, zpracuje vám CD s fotkami a vašeho plyšáka vám pošle zpět. Každý den se navíc přes e-mail dozvíte, co váš mazlíček zrovna dělal. Cena základního zájezdu je 90 euro, tedy asi 2340 korun. Pokud ale chcete, aby se váš plyšák dostal na masáž či na aromaterapii, zaplatíte Toy travelling 150 euro, což je asi 3900 korun. Co byste však pro vašeho miláčka neudělali.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *