Navigation Menu

Kdo nebyl na dovolené v Chorvatsku, jako by nebyl. Tento zvyk se nese především mezi českými turisty. Jejich kroky směřují velice často právě k Jaderskému moři, za poznáním chorvatské přírody a krásného moře.

Sponzorované odkazy:


V čem je Chorvatsko pro Čechy tak lákavé? Ceny zde sice nejsou nejlevnější, ale také ne nejdražší. Co je však výhodou, je poměrně blízká vzdálenost. Mnoho turistů míří do Chorvatska vlastním autem, ubytuje se ve stanech a užívá si spokojenou dovolenou.

To však neznamená, že se na Jadran jinak nedostanete. Kompletní nabídku nejlepších a hlavně nejlevnějších zájezdů najdete na chorvatsko last minut. Většina turistů míří do Chorvatska k moři, za sluníčkem a za rodinnou pohodou. Chorvatsko je ale také zemí s krásnou přírodou, národními parky a historickými městy.

A také s příjemnými lidmi. Přesvědčte se o tom sami a vyberte si nějakou z nabídek lastminutdovolených do chorvatska. Zde na vás čekají destinace, jako je Dalmácie, Makarská riviéra, Kvarner, ostrovy Krk, Hvar, Pag, Rab, Brač a řada dalších nádherných míst.

Sponzorované odkazy:

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *