Navigation Menu
CK Alex cestovní kancelář – www.ckalex.cz

CK Alex cestovní kancelář – www.ckalex.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Už dvacet let na našem území působí dnes už velmi uznávaná a oblíbená cestovní kancelář ALEX. Ta vznikla tedy v roce 1990 a od té doby na dovolenou, především k moři, vyslala už skoro dvě stě tisíc spokojených zákazníků.

Sponzorované odkazy:


Cestovní kancelář ALEX se díky svým nabitým zkušenostem snaží spojit příjemně prožitou dovolenou také s mnoha zážitky a památkami, které k takové dovolené patří a dlouho ji budou připomínat. Nabízí tak různé doprovodné akce a programy, které příjemnou dovolenou budou připomínat. Hlavní sídlo CK ALEX je v Praze, kde má hned tři pobočky.

Mimo běžných služeb nabízí cestovní kancelář také různé slevové akce, last či first momenty a další způsoby, jak se na vaši vysněnou dovolenou můžete snadněji a levněji dostat. Hlavní dopravou je letecká, ale na vaši dovolenou se s ALEX můžete dostat také autobusem či vaším automobilem.

Cestovní kancelář ALEX se soustředí na letní dovolenou, kde své klienty vysílá do mnoha destinací do sedmi států světa. Nejširší spektrum této cestovní kanceláře je v Řecku, kde se můžete vydat také na řadu ostrovů, poté následuje Turecko. Populárními destinacemi jsou také Egypt, Bulharsko, Kypr, Tunisko a v neposlední řadě také dovolená v Sardinii, která patří Itálii. Z toho všeho si u CK Alex můžete vybrat, kam soustředíte vaši dovolenou snů.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *