Navigation Menu
Cestovní kancelář CK Kalousek: Katalog 2019 jednodenní zájezd

Cestovní kancelář CK Kalousek: Katalog 2019 jednodenní zájezd

in Uncategorized | 0 komentářů

Pan Jiří Kalousek a cestovní kanceláře? Ano, toto spojení jde lehce a snadno k sobě. U krajského soudu v Hradci Králové má totiž tento podnikatel veden svůj OR, kam patří také jeho cestovní kancelář s názvem CK Kalousek a hlavním sídlem v Ústí nad Orlicí.

Sponzorované odkazy:


Cestovní kancelář Kalousek slaví už více než svou 25. sezonu. Založena byla již prvního února roku 1991. Od té doby se tato CK snaží udržovat stálou a spokojenou nabídku zájezdů, kam své klienty vysílá luxusními autobusy (Scania, Bova, Peugeot) s veškerou možnou výbavou. Také díky tomu si klienti dovolenou s CKKalousek mohou patřičně užít.

Také ubytovací prostory jsou u CK Kalousek rozmanité. Spát tak můžete ve stanech, od kterých se dostanete až k několika hvězdičkovým hotelům. Většinu svých zájezdů tato cestovní kancelář vysílá do Španělska. Tam, jako i do jiných destinací (řecký ostrov Korfu, italská Kalábrie, zimní alpské středisko Dolomity), vysílá tato CK klienty také letecky.

Dovolená Chorvatsko s CK Kalousek

V nabídce CK Jiří Kalousek nemůže chybět ani (v česku již tradiční) dovolená v Chorvatsku. Cestovka nabízí především dovolenou na Makarské a Omišské riviéře. Nabídka ubytování je velice různorodá a je z čeho vybírat. Kempy, karavany, apartmány, pokoje, studia ale i hotely.

CK Kalousek jednodenní zájezd

Pokud nemáte moc času a chcete se zrekreovat na jediný den, tak i pro vás má cestovní kancelář Kalouse řešení. Tím jsou oddechové či poznávací jednodenní zájezdy. S nimi budete poznávat Benátky či zámek ve Versailles. Projdete se chorvatským národním parkem či alsaskou vinnou stezkou. Nebo se prostě půjdete vykoupat do nějakého akvaparku. Co třeba německé Tropical Islands?

CK Kalousek katalog 2019

Jako správná cestovka nabízí CK Kalousek Katalog pro rok 2019. Co je v něm zajímavého? Co třeba dovolená v Chorvatsku již od 629 Kč za týden nebo dvacetiprocentní slevy za včasný nákup zájezdu?

Prohlédněte si katalog 2016

Oficiální stránky

www.ckkalousek.cz

Kontaktní e-maily

info@ckkalousek.cz
usti@ckkalousek.cz

Telefonní kontakty

465 526 000
465 421 750
603 584 851
736 629 990

Adresa

CK Kalousek s.r.o.
Komenského 156
Ústí nad Orlicí – Velké Hamry
562 01

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *