Navigation Menu
Cestovní kancelář CK Valaška: Katalog 2019 poznávací zájezdy

Cestovní kancelář CK Valaška: Katalog 2019 poznávací zájezdy

in Uncategorized | 0 komentářů

Ať je léto nebo zima, s Valaškou je všude prima. Na tento slogan láká cestovní kancelář Valaška, která má již podle svého názvu sídlo na Valašsku. Konkrétně pak ve Valašském Meziříčí, v Rožnově a na Vsetíně. V současnosti existuje už více než dvacet let a své místo na trhu cestovních kanceláří má tedy jasně dané.

Sponzorované odkazy:


CK Valaška není obyčejnou cestovkou, ale spíše cestovní kanceláří vysoce specializovanou. Nabízí zájezdy za poznáním, dovolenou u moře, pobyty v horských oblastech i termálních lázních, ale také výlety do akvaparků. V neposlední řadě přicházejí na řadu výjezdy na kulturní akce, jakými jsou třeba muzikály.

CK Valaška dovolená nabídka chorvatsko

Co se týče dovolené u moře, CKVALAŠKA s.r.o. se orientuje především na klienty, kteří chtějí strávit prázdniny v Chorvatsku. Na pobytový zájezd do Chorvatska se kupodivu nedostaneme letecky, ale ani vlastním autem. CK Valaska vás k moři vyšle moderním autobusem. Tato cestovka má s autobusy obrovské zkušenosti a dokonce je má ve svém vlastnictví. Nemusí se tedy bát nějakého podvodu, protože si cestu užijete na polohovatelném sedadle v klimatizovaném autobusu a ještě u toho můžete zvládnout sledovat televizi. I tak může vypadat cesta na dovolené s dětmi.

Každé léto samozřejmě nechybí ani nabídka chorvatské dovolené na poslední chvíli – takzvaných last minute – s kterými se za levný peníz podíváte třeba na Makarskou, ostrov Pag či do Podgory. Výběr lokality už bude záležet na vás.

CK Valaška poznávací zájezdy

Širší je nabídka poznávacích zájezdů. Zde si klienti Valašky mohou vybrat z daleko více lokací, které budou chtít navštívit. Kromě nejbližšího okolí a tradičních zemí jsou zde také poznávací zájezdy do států jako je Island, Turecko, Ukrajina či Norsko.

Poznávačky se soustředí především na města, památky či přírodní úkazy. Můžete navštívit holandské větrné mlýny, norské lofoty a vesterály, Napoleonovu Korsiku nebo irský zelený ostrov…

Cestovka Valaška nabízí také poznávání České republiky a to formou návštěvy Kokořínska, Krkonoší, Orlických hor či výletem za krásami Šumavy.

CK Valaška katalog 2019

Jako každým rokem vám CK Valaška nabízí přehledný katalog, ze kterého si můžete vybírat tu perfektní dovolenou. Katalog 2019 nabízí spoustu věcí, ale také upozorňuje, že všechna moře jsou hezká, ale Jadran je Jadran. Budete se řídit podle tohoto doporučení nebo v roce 2019 radši pojedete jinam? To už je jen na vás…

Prohlédnout si katalog online

Oficiální stránky

www.ckvalaška.cz

Kontaktní e-maily

ckvalaska@ckvalaska.cz
valaska.vs@seznam.cz
roznov@ckvalaska.cz

Telefonní kontakty

571 611 221 (Valašské Meziříčí)
571 615 144 (Valašské Meziříčí)
571 417 988 (Vsetín)
737 227 277 (Rožnov pod Radhoštěm)

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *