Navigation Menu

Pokud si chcete užít parádní dovolenou a něco při tom ušetřit, zkuste se vydat do Bulharska. Pokud chcete ušetřit dvojnásob, vyčkejte si na nějaký z široké nabídky last minit zájezdů, kde si na své přijde určitě každý z vás.

Sponzorované odkazy:


Bulharsko je už dlouhou dobu místem, kam nejen čeští turisté rádi jezdí, aby si užili krásné přírody, teplého moře, dlouhých písčitých pláží a luxusní dovolené. Navíc, ceny jsou v Bulharsku velmi přijatelné. Pokud se vydáte na nějaký z last minit, určitě neprohloubíte.

Ba naopak. Na last minit se v roce 2017 do Bulharska dostanete velmi levně. A to jak letecky, tak také autobusem. Výtečná je také bulharská kuchyně, možností je zde mnoho, když k tomu přičteme krásné výlety či třeba vyjížďku do Istanbulu, stává se z Bulharska ideální místo pro strávení dovolené.

Na pobřeží Černého moře se rozkládá mnoho destinací, kam se lastminit zájezdy prodávají. Nejnavštěvovanější je Slunečné pobřeží, kde na vás čekají nekonečné pláže či historický ostrov Nesebar. Avšak ani letoviska, jako je Sozopol, Primorsko, Lozenec či Zlaté písky nezůstávají v nabídce lastminit zájezdů pozadu.

Sponzorované odkazy:

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *