Navigation Menu

Kam čeští turisté nejčastěji vyrážejí na dovolenou? I v roce 2017 si můžete odpovědět: „No přece do Chorvatska.“ Však to znáte, nabalit konzervy, naplnit auto a vyrazit vstříc krásnému slunění a užívání si dovolené. Pokud na toto nejste, klidně nastupte do letadla a užijte si luxusní dovolenou na Jadranu.

Sponzorované odkazy:


Právě do Chorvatska vyráží mnoho lidí na poslední chvíli, vyčkávají na zájezdy lastminit. Těch je na pobřeží Jadranského moře skutečně spousta a každý z vás si přijde na své. Pokud toužíte po luxusu, kde se o nic nemusíte starat, nebo také po spaní v karavani s vlastní stravou, z last minit zájezdy cz si určitě vyberete ten, který vám bude pasovat na míru.

Makarska, Dubrovnik, Baška, Povljana, Pula, Dalmácie, to jsou pro české turisty dobře známé pojmy. Každý rok zde své dovolené tráví mnoho z nich. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli být dalším, vydejte se poznávat s lastminittuto krásnou krajinu, rozsáhlé kamenité pláže a užijte si mnoho zábavy.

Jen si dejte pozor, abyste si s pláže nepřinesli na hotel v noze připíchnutého ježka. Můžete si vychutnat jedinečnou chorvatskou kuchyni, poznat krásu historických starodávných měst, vyřádit se při vodních sportech a večer se příjemně pobavit v baru. To vše levně a rychle s last minit zájezdy.

Sponzorované odkazy:

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *