Navigation Menu

Kdo z vás by nesnil o krásné dovolené na Mallorce či na Ibize?! Zní to jako krásná slova, realita je však ještě o mnoho krásnější. A nyní vám může být i bližší. Stačí si vybrat nějaký z mnoha last minit zájezdů pro rok 2017, kterých je do Španělska celá řada.

Sponzorované odkazy:


Krásné dlouhé písčité pláže, teplé moře, kde si můžete po celý den užívat všech možných radovánek. K tomu si přičtěte jedinečnou španělskou kuchyni s jedinečnou paellou. Poznávat také můžete krásná města v čele s královským Madridem či kouzelnou Barcelonou.

Co vás ale nejvíce bude zajímat, jsou jedinečné last minit zájezdy do Španělska, kterých je skutečně mnoho. Díky nim si můžete užít dovolenou snů a záleží na vás, kolik peněz jste ochotni obětovat. Do Španělska můžete jet po vlastní ose a spát v karavanu, klidně však můžete letět do nejluxusnějších hotelů.

Costa Brava, Kanárské ostrovy, Baleárské ostrovy, tedy krásna Mallorca, Menorca a Ibiza, to je jen nejstručnější výčet, kam lastminit zájezdy do Španělska můžete podniknout. Každá destinace má své velké jméno a stojí za to, abyste se do ní na poslední chvíli vydali.

Sponzorované odkazy:

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *