Navigation Menu
CK Neckerman cestovní kancelář – www.neckermann.cz

CK Neckerman cestovní kancelář – www.neckermann.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Největším cestovním koncernem v Evropě je Thomas Cook Group plc., která má pod sebou na 2400 cestovních kanceláří napříč celým Starým kontinentem. Jednu z poboček má také na území České republiky. Pokud nevíte, o jakou cestovní kancelář se jedná, tak vám napoví název Neckerman Cestovní kancelář.

Sponzorované odkazy:


CK Neckermann do České republiky vstoupila v roce 2007. Jak už bylo řečeno, je dceřinou společností největší evropské cestovní kanceláře Thomas Cook. Neckermann je zárukou výborných služeb a vysoké kvality. Tu zaručuje také dřívější úspěšné působení v Německu, Nizozemsku, Rakousku či jiných vyspělých státech.

Dovolená, jakou si přejete, to je to, co cestovní kancelář Neckerman nabízí. Můžete se tak těšit z krásné letní dovolené ve známých destinacích, z exotických pobytů, nejrůznějších poznávacích zájezdů či ze zimních radovánek a lyžování.

Neckermann se specializuje především na letecké pobyty do Řecka a na jeho přilehlé ostrovy, široká je také nabídka dovolené v Bulharsku. CK Neckermann spolupracuej s leteckými společnostmi ČSA, Smart Wings a Travel Service, které vás dopraví do nejrůznějších exotických míst. Pokud se rozhodnete pro lyžování, můžete se těšit do rakouských, italských, německých či francouzských Alp a na mnohá další úžasná místa.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *