Navigation Menu
CK Alexandria cestovní kancelář last minute alexandria.cz

CK Alexandria cestovní kancelář last minute alexandria.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Ve stejném roce, kdy vznikla samostatná Česká republika, vznikla také jedna velká cestovní kancelář. Už od roku 1993 tak na našem území působí CK Alexandria, která si za dobu svého působení získala mnoho nových klientů.

Sponzorované odkazy:


Tak, jako ostatní cestovní kanceláře, i Alexnadria má své hlavní zaměření na zahraniční destinace, především pak pro ty, kde si užíváme letní dovolenou. V této souvislosti vysílá Alexandria nejvíc svých klientů k moři do Bulharska.

Avšak také Řecko figuruje u Alexandrie hodně vysoko. Tam letecky vysílá tato CK své klienty od roku 1995 a volí také méně známé řecké ostrovy, kde je dovolená o to krásnější. Navíc se Alexandria jako jedna z mála orientuje na Jónské ostrovy, které jsou neméně zajímavé. Tato cestovní kancelář se orientuje především na zákazníka a chce, aby se k ní vždy rád a znovu vracel.

A i proto od roku 1997 vysílá své klienty také do řady exotických destinací. A tak se díky CK Alexandira můžete podívat do Spojených Arabských Emirátů, Thajska, Srí Lanky, na Maledivy, do Mexika, Dominikánské republiky, Brazílie či Číny. A pochopitelně destinace jako Egypt či Tunisko jsou u Alexandria jasnou záležitostí.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *