Navigation Menu
CK Cedok last minut zajezdy – www.čedok.cz last minute

CK Cedok last minut zajezdy – www.čedok.cz last minute

in Uncategorized | 0 komentářů

Nejdelší tradici cestovních kanceláří na našem území má ta s názvem ČEDOK. Tuto cestovní kancelář zná bezpochyby téměř každý, kdo se o dovolené alespoň trošku zajímá. Tak proč se na vaši dovolenou nevydat právě s ČEDOKEM, který existuje už více než devadesát let a který má na našem území jedno z nejsilnějších jmen?

Sponzorované odkazy:


Základem vzniku cestovní kanceláře ČEDOK bylo datum 1.11.1919, kdy byla založena Informační kancelář. Už o rok později však byla založena Československou cestovní a dopravní kancelář, s.r.o., tedy plnohodnotný předchůdce dnešního ČEDOK, který už je však akciovou společností. V současné době je tato CK vlastněna americkou společností Odien, která má osmadevadesáti procentní podíl.

Své pronikání na zahraniční trhy začal ČEDOK roku 1925, kdy začal se zájezdy do Jugoslávie, Chorvatska, stejně tak, jako do celého Slovenska a na Podkarpatskou Rus. Jako první začal ČEDOK také s leteckými zájezdy. ČEDOK se stal stabilní, spolehlivou, zkušenou a velmi příjemnou cestovní kanceláří, která nabízí jednu z nejlépe prožitých dovolených.

Ať se rozhodnete na cestu k horkému moři, na lyžování do hor, do exotických míst, na poznávací zájezdy, zámořské plavby, na slunění, když je u nás zrovna zima, na eurovíkendy, či jen za poznáním domácích koutů, vždy je tady pro vás ČEDOK. Můžete si rovněž zvolit typ vaši dopravy a stravy, u ČEDOK však máte jistotu, že vámi zvolená dovolená bude vždy stát za to.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *