Navigation Menu
CK Exim Tours Last Minute léto 2019 – www.eximtours.cz

CK Exim Tours Last Minute léto 2019 – www.eximtours.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Také díky své popularitě a spokojenosti otevřela cestovní kancelář EXIM Tours své pobočky na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku. Ty se ihned dostaly do popředí svých zemí a dokazují ještě vyšší ho výsledku, než domácí CK. Ta nabízí svým klientům dovolené normální i oblíbené last minute 2019, na které jen tak nezapomenou, jelikož svými službami, příjemnými delegáty a přístupem vytváří velmi silné a příjemné pouto.

Sponzorované odkazy:


Cestovní kancelář EXIM Tours nabízí vše, co si klient může přát. Tato CK vznikla již v roce 1993 a prosazuje se svým dynamickým vývojem. Velmi populární z nabídky EXIM Tours jsou eurovíkendy například v Paříži, Římě či Londýně. Nechybí zde ale také krásné pobytové a poznávací zájezdy či last minute na léto 2019.

EXIM Tours pochopitelně vyjíždí i za exotikou a tak nabízí dovolenou v zemích jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika či Spojené Arabské Emiráty. Mezi tradiční destinace zase patří Egypt, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie či Španělsko, například s ostrovem Mallorca. Můžete se také vydat na putování po USA. Zkrátka, jak nabídka, tak celkový dojem EXIM Tours je velice kladný.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *