Navigation Menu
CK Firo Tour katalog 2019 last minute – www.firotour.cz

CK Firo Tour katalog 2019 last minute – www.firotour.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Jednou z největších a nejúspěšnějších cestovních kanceláří na našem území je ta s názvem Firo tour. Každým rokem nabírá na své síle, svým zákazníkům neustále nabízí nové destinace a tak není pochyb, že s jejími službami vyráží na dovolenou mnoho lidí.

Sponzorované odkazy:


Cestovní kancelář Firotour existuje již od roku 1990, posledních šest let pak funguje coby akciová společnost. Nejvíce se orientuje na letní dovolené, avšak také zimní zájezdy jsou velmi oblíbené. S firotour.cz nejvíce lidí ročně cestuje do Egypta, kam nabízí luxusní a jedinečné zájezdy.

Co se týká letní nabídky, to služeb CK Firo tour využívají nejvíce turisté cestující do Řecka, Tuniska, Turecka či Španělska. V zimě zase lyžaři míří do alpských destinací. Avšak ani pro tuzemské turisty není firotour.cz zapovězena.

Kromě mnoha jedinečných pobytových zájezdů, ať už leteckých či autobusových, nabízí FIRO-tour řadu poznávacích, relaxačních či last minute zájezdů, stejně jako jedinečné eurovíkendy. Za své služby byla tato cestovní kancelář několikrát odměněna a drží se mezi českými ve špici.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *