Navigation Menu
CK Fischer cestovní kancelář – www.fischer.cz last minute

CK Fischer cestovní kancelář – www.fischer.cz last minute

in Uncategorized | 0 komentářů

Velmi známá osoba dala vznik současné cestovní kanceláři, která nese název Cestovní kancelář FISCHER,a.s. Za jejím vznikem stál Václav Fischer, který v osmdesátých letech stal majitelem nejlepší německé soukromé cestovní oceláře Fischer Reisen. Později se přemístil i na naše území, než svou cestovní kancelář prodal. A v roce 1999 tak vznikla CK nová, ta současná.

Sponzorované odkazy:


V roce 2003 se cestovní kanceláře FISCHER ujala firma K & K Capital Group, která přinesla velký kapitál a pro CK také tolik potřebnou stabilitu. Od této doby se FISCHER stává na našem území velmi silnou, stabilní a populární cestovní kanceláří. V posledních letech FISCHER zajistí dovolenou přibližně sto čtyřiceti tisícům klientů, což tuto CK řadí mezi nejúspěšnější u nás.

FISCHER je navíc každým rokem mezi absolutní elitou v prestižní anketě 100 Nejlepších. Dostává se jí i mnoha dalších úspěchů a to především díky své kvalitní nabídce dovolených a zájezdů, profesionálnímu přístupu pracovníků, své kvalitě, rychlosti a profesionalitě či jistotě a zaručené spolehlivosti.

Cestovní kancelář FISCHER nabízí letecké zájezdy jak při letní, tak i zimní či exotické dovolené. Díky on-line konfigurátoru si klienti mohou dvou dovolenou u FISCHER dokonce naplánovat individuálně. Tato CK nabízí dovolenou především v Egyptě, Řecku, Tunisku, Turecku, Španělsku, Bulharsku, ale také v SAE, Vietnamu, Indonésii či na Kubě. FISCHER vás prostě nezklame.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *