Navigation Menu
CK Nev Dama – www.nev dama.cz

CK Nev Dama – www.nev dama.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Nemo, Vesta a Dama. Tyto tři pojmy vám toho asi moc nenapoví. Před dvanácti lety se ale tyto bývalé cestovní kanceláře spojily do jedné, čímž vznikla CK Nev Dama. Ta se stala oblíbenou velice rychle a za dobu své existence odbavila už více než 120 tisíc spokojených klientů.

Sponzorované odkazy:


Právem proto patří mezi pět cestovních kanceláří ve spojitosti s výjezdovým cestovním ruchem. Nev dama.cz se orientuje na řadu oblastí, spolupracuje s řadou smluvních partnerů. Její pobočky najdeme i v cizině. A tam také vyváží své klienty.

Ať je léto nebo zima, www.nev dama.cz je tady vždy pro vás. V zimních měsících vás zavede do krásných zasněžených Alp, kde si užijete lyžování, jako nikde. Rakousko, Německo, Itálie, ty nejlepší kopce a skvělé podmínky čekají jen na vás.

Pokud zimě neholdujete, rádi si určitě vyjedete v létě k moři. Koupání, sluníčko, opalování u Jaderského a Středozemního moře. To je CK Nev Dama. Zájezd si můžete sami podle mnoha kritérií vybrat, prohlédnout si jedinečné nabídky či zájezdy spojené se sportem. Užijte si s nev dama.cz dovolenou snů.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *