Navigation Menu
CK New Dama cestovní kancelář – Léto 2019 na Newdama.cz

CK New Dama cestovní kancelář – Léto 2019 na Newdama.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Na dovolenou za golfem. To je teda lákadlo. Stále však častějším a lákavějším. I na tento typ dovolené vás zve CK New Dama, která vás ale ráda pozve i do mnoha dalších, ať už letních či zimních destinací.

Sponzorované odkazy:


A jaká je vlastně kompletní nabídkou této oranžové cestovní kanceláře? Na co se můžete těšit? Tak toho je teda spousta. Možná to ani netušíte, ale New Dama cestovní kancelář v současnosti patří mezi pět nej cestovek v oboru výjezdového cestovního ruchu. A to už o něčem svědčí.

Lyžařské zájezdy s New Dáma

CK New Dáma je česká společnost jejíž zájezdy si můžete koupit u více než 1000 smluvních prodejců a spolupracuje také se zahraničími firmami. Pokud si s “novou dámou” chcete užít lyžařský zájezd nebo nějakou jinou formu zimní dovolené – zamíříte do Alp. S CK NewDama se můžete podívat hned do šesti ze sedmi alpských zemí. Čeká na vás Itálie, Rakousko, Francie, Švýcarsko, Německo či Slovinsko.

New Dama – Léto 2019

Jaderské a Středozemní moře, to jsou největší letní lákadla téhle dámy. Ta vám v létě 2019 nabídne především celou dovolenou či jen ubytování v Itálii, Španělsku, Turecku, Francii, Řecku či na Kypru. Nebo i v tradičních a oblíbených český lokalitách jakými jsou Bulharsko, Chorvatsko či exotičtější Egypt.

Nezapomínejte ani na to nejlevnější, čímž jsou Last Minute zájezdy od CK New Dama. Poohlížet se po nich můžete už od Června, kdy je tato cestovní kancelář začíná nabízet ve speciální kategorii na svém webu. Poslední šanci chytit si svou “poslední minutu” pak máte každoročně na konci měsíce Září.

Pokud nevíte, jak si tohle vše objednat, určitě uvítáte návod, který vám cestovní kancelář New Dama nabízí či prostě zavoláte na bezplatné telefonní číslo 800 100 234 či 800 121 010.

Proč si vybrat právě CK NewDama?

A jaké jsou výhody CK New Dame oproti ostatním? Co třeba její dlouhodobá existence, která se datuje až do roku 1998? Pak jsou tu také levnější ceny v předprodejích. Výhody a slevy pro seniory (55+) či děti. Spousta dětských klubů jako Ski Funtazie, Fun Orange a Mini Orange. Speciální garantování sněhu, zkušení lyžarští instruktoři či přepravování cyklistických kol až k moři.

Oficiální stránky

www.newdama.cz
www.new-dama.cz

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *