Navigation Menu
CK Quality Tours – www.qualitytours.cz

CK Quality Tours – www.qualitytours.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Cestování, poznávaní nových míst a užívání si všude možně, to je zábavou všech věkových kategorií. Mladí si na své dovolené snů dokážou vydělat, u starších lidí to ale někdy bývá horší. S cestovní kanceláří Quality Tours už to ale problém nebude.

Sponzorované odkazy:


Kromě toho, že se ck quality tours zaměřuje na „běžné klienty, kterým prodává běžné dovolené“, specializuje se také na věkovou skupinu seniorů. Tato ck od roku 2010 spolupracuje s EU a vznikly tak projekt “Cestovní ruch pro všechny – cestování seniorů”, projektu “TRAVEL SENIOR”. Ten probíhá ve spolupráci se Španělkou vládou, klienti se levněji mohou podívat i na Kanárské ostrovy.

A že ty ceny opravdu stojí za to. Existuje také projekt s názvem KYPR 55+, který už podle názvu hovoří za vše. Výhodné ceny pro všechny věkové kategorie, to přesně tato cestovka nabízí. Přesvědčit se o tom můžete sami na qualitytours.cz.

S ck quality tours se můžete podívat také na různé sportovní či kulturní akce. Zakoupit si můžete různé balíčky, ale hlavně – budete cestovat a užívat si. ČR, Německo, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Řecko, Španělsko a Kypr, tam všude se můžete podívat.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *