Navigation Menu
CK Victoria ck cz – www.victoria ck.cz – www.victoria.cz

CK Victoria ck cz – www.victoria ck.cz – www.victoria.cz

in Uncategorized | 0 komentářů

Cestovní kanceláří s převážně pozitivním hodnocením je známá CK Victoria. Ta se za dobu své existence setkala již s několika oceněními a určitě v tom chce i nadále pokračovat. K tomu také slouží kvalitní nabídky, které tato cestovní kancelář bezesporu nabízí.

Sponzorované odkazy:


CK Victoria má na našem území sedm poboček, z čehož jsou hned dvě v Brně, o zbytek se dělí Praha, Ostrava, Olomouc, Liberec a Přerov. Do kontaktu s touto cestovní kanceláří se ale pochopitelně můžete dostat také přes web www.victoria-ck.cz. Tam se dočtete vše důležité, co pro vaši dovolenou potřebujete vědět a znát.

Když jsme u toho, nabídka CK Victoria je poměrně bohatá. Nabízí jak letní, tak také velký počet zimních dovolených. Můžete si také zvolit, jaké si přejete ubytování, typ dopravy a způsob stravování. Svou hlavní pozornost pak CK Victoria zaměřuje na dovolené v Chorvatsku, Itálii a Černé Hoře.

Tato cestovní kancelář ale také nabízí kolektivní zájezdy pro skupiny, jako jsou školní kolektivy, zájmové skupiny či sportovní kluby, k čemuž slouží speciální katalogy. Nechybí ani poznávací zájezdy, díky čemuž můžete navštívit různá zajímavá místa nebo se díky CK Victoria můžete těšit také z cykloturistiky.

Sponzorované odkazy:

Destinace: , , , , , ,

Přidejte vlastní uživatelskou recenzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *